0532 588 78 76
Bahçekapı Mah. 2534. Sok 19/C Şaşmaz/Ankara

TEYP TUŞ YENİLEME

Araçlarınızdaki eskimiş radyo tuşları, start stop tuşları, cam açma düğmeleri gibi çok sık kullanılan ön göğüs parçalarında zamanla deforme olmaktadır. Yan sanayi alıp takılan ürünler genellik çok uzun ömürlü değildir. Orijinal Tuş Takımlarınızı Soft Vernik aracılığı ile eski şık görünümüne kavuşturuyoruz.

Tuş yenileme

Araç içi döşeme tamiri

Araçlarınızdaki plastik deri , halı , kumaş kaplı aksamlarında dış etkiler sonucu oluşan , çizik , çatlak , yırtık , aşınma vs. gibi hasarların parçayı komple değiştirmeksizin uygun ekipman ve malzemeler sayesinde eski hasarını fark edilmeyecek düzeyde onarım yapılır.

SİGARA YANIK TAMİRİ

Araçlarınız İç Kumaş kısımlarında sigara yanıklarını noktasal bir şekilde onarımlarını sağlayarak Restorasyon işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. Bu Sayede komple değişim yerine noktasal bir çözüm üretebilmekteyiz.

ÇİZİK GİDERME

Boyasız çizik giderme

Araçlarda meydana gelen  çiziklerin ve taş vurukların aracın orijinalliği  bozulmadan ve kesinlikle boyamadan Nano teknolojik malzemeler kullanılarak çiziklerin ve taş vurukların onarılmasını sağlıyoruz.

Güneş ışıkları ve sıcak havalar otomobilin boyasının deforme olmasına neden olabilir. Özellikle sıcak bölgelerde, uzun süre açık alanda park edilen araçlarda görülen güneş yanıkları araçlarda problem yaratabilir. Bizde sizler için değer kaybı yaşamadan boyasız güneş yanığı onarımı yapıyoruz.

Güneş yanığı tamiri
Kapı kolu yenileme

ARAÇ İÇİ RESTORASYON

Araçlarınızdaki plastik deri , halı , kumaş kaplı aksamlarında dış etkiler sonucu oluşan , çizik , çatlak , plastil aksam , yırtık , aşınma vs. gibi hasarların parçayı komple değiştirmeksizin uygun ekipman ve malzemeler sayesinde eski hasarını fark edilmeyecek düzeyde onarım yapılır.

müşterilerimizin yorumları

Boyasız göçük düzeltme işlemi ile aracımın 2. el satışlarda değerini kaybettirmemesi beni çok mutlu etti. Orhan Bey ve Abbas Usta ekibine sonsuz teşekkürler.
Boyasız Göçük Düzeltme
CAN BEY
DOKTOR
5/5
"Aracımın Cam açma tuşlarında soyulmalar vardı. Çok fazla gözüme takılmaya başlamıştı tuşları komple değiştirmek çok pahalıya geliyordu. Tuş yenileme sayesinde eski görünümüne kavuştu. Araçlarımı senelerdir hep Aracrestorasyon & SanatCAR otomotive getirdim ve getirmeye devam edeceğim.
Boyasız Göçük Düzeltme
AYDIN MISIRLIOĞLU
DAİMİ MÜŞTERİMİZ
5/5
GÜCÜNÜZE GÜÇ KATALIM

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Bahçekapı Mahallesi ,  2537. Sokak  19/C                       ŞAŞMAZ/Ankara 

İlkyerleşim , Başkent Bulvarı , Metro Center İş Merkezi 206/C                    BATIKENT/Ankara

Saracalar Mahallesi , Galericiler Sitesi G/2 Blok No: 13  AKYURT/Ankara (Otonomi)

+90 532 588 78 76

+90 505 242 2 35 

+90 544 806 20 26