0532 588 78 76
Bahçekapı Mah. 2534. Sok 19/C Şaşmaz/Ankara

Anasayfa

Onarımlarda Uzman Çalışma Kadrosu

Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kadrodan oluşur. Ayrıca gerekli olan çalışma titiz ve itinalı bir şekilde yürütülür. Bu sayede ilgili hasarınız kısa sürede çözüme kavuşturulur. Uzman personel hizmet verdiğimiz tüm arıza türlerine vakıf olarak yardımcı olur. Bunun için geliştirilen yöntem ve cihazları ne iyi şekilde kullanır. Sizde bu konuda kurumsal hizmet alabilir ve aracınız için en iyi hizmet içeriğinin oluşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Profesyonel Onarım Hizmeti

Hizmet içeriğimizde yer alan mini hasar onarımı sayesinde aracınız üzerinde yer alan çizik ve benzeri etkenlerden kolayca kurtulmanıza olanak sağlıyoruz. Bu işlemler sırasında aracınıza herhangi bir şekilde zarar verilmez. Yapılan her işlem garanti kapsamı içerisinde yer alır. Dolu yağmuruna maruz kalmış araçların tavan bölümlerinde oluşan göçüklerin düzeltilme işlemi uzmanlık isteyen bir konudur. Aracın tavan kısmına zarar verilmeden doğru yöntemler uygulanarak işlemin yapılması önem taşır. Bunun için ayrıcalıklı bir hizmet içeriği sunuyor ve bunu da kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fiyat Politikamız

Firmamız fiyat politikası konusunda ekonomik bir adım izlemektedir. Ödeme kolaylıkları ile müşteri memnuniyeti sağlamakta ve tüm hizmet içeriğini yasal olarak sektöre sunmaktadır. Firmamız misyon ve vizyonunda müşteri memnuniyet ilkesi ilk sırada yer alır ve buna bağlı olarak müşteri odaklı bir anlayış çerçevesinde hizmet verilir. Sizde bu hizmet içeriklerinden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve istediğiniz saate randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamız geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile sektör içerisinde profesyonel hizmet içeriği ile yer almakta ve bunu da alanında uzman kadro ile sunmaktadır. Tüm araçlar için gerekli olan mini onarım, boyasız göçük düzeltme ve dolu hasar onarımı konusunda geliştirdiği özel yöntemler ile hizmet veriyor. Bu aşamada kullandığımız yöntemler araçlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Ayrıca kullanılan en yeni ekipmanlar ilgili işlemin daha güvenilir ve kaliteli olmasına olanak sağlıyor. Bu hizmet sayesinde aracınızda oluşan herhangi bir mini hasar ve benzeri durumda güvenilir bir şekilde hizmet alarak sağlıklı sonuç oluşturabilirsiniz.